Porady i Płatności

Kupno Biletów Krok po Kroku

Przewóz osób Nord, porady i płatności
Wyjazd autokarem Nord Gdynia

Autokary z Polski, porady i płatności
Inne autobusy międzynarodowe
  1. Wybierz państwa i miasta docelowe podróży
  2. Wybierz bilet jednostronny, lub dwustronny (jeśli zamierzasz wybrać bilet OPEN, wybierz bilet dwustronny, a przy dacie powrotnej zaznaczysz opcję „bilet otwarty”.
  3. Zaznacz datę wyjazdu
  4. System przedstawi Ci wszystkie możliwe przejazdy na wybranej trasie w podanym terminie. Jeśli do wyboru jest więcej niż jeden przewoźnik, porównaj ceny biletów, rozkłady jazdy i wybierz najkorzystniejszą dla siebie ofertę zaznaczając kropeczką po lewej stronie.
  5. W następnym kroku podaj swoje dane lub osoby dla której kupowany jest bilet. Bardzo ważne: nie pomyl się w uzupełnianiu adresu mailowego. Jeśli wkradnie się błąd, bilet nie dotrze na skrzynkę pocztową.  Jeśli masz kartę stałego klienta lub przysługują Ci inne zniżki wybierz odpowiednią opcję. Jeśli nie masz zniżek, kup bilet jako „normalny”. Przeczytaj regulamin przewoźnika, którego wybrałeś i zaznacz zapoznanie się z regulaminem.
  6. W kolejnym kroku system pokaże Ci bilet jaki kupujesz, skąd i dokąd, oraz jego cenę. Wybierz walutę w jakiej dokonasz płatności. Wciśnij przycisk KUP BILET aby przejść do płatności.
  7. Jeśli chodzi o płatności za bilet możesz wybrać formę płatności przelewem automatycznym lub przelewem ręcznym. Jeśli zależy Ci na czasie wybierz płatność przelewem automatycznym. Wówczas suystem sam przeniesie Cie na stronę logowania do banku, który wybrałeś, abys mógł w bezpieczny i szybki sposób dokonać przelewu. Po kilku chwilach bilet znajdzie się na skrzynce pocztowej.
  8. Jeśli wybierzesz przelew ręczny, pamiętaj że zostanie on zrealizowany w godzinach pracy banku, a więc jeśli dokonujesz rezerwacji popołudniu lub w nocy, przelew zostanie zrealizowany dopiero na drugi dzień i dopiero po tym czasie otrzymasz bilet na skrzynkę pocztową.

Dostępne formy i metody płatności za bilety autokarowe w jednym z naszych systemów płatniczych):

 platnosci-bilety-autokarowe