Szczecin Frankfurt

Autobusy Nord Gdynia do Niemiec – Linie autokarowe Nord na trasie Szczecin Frankfurt

Przewóz osób Nord Frankfurt
Wyjazd autokarem Nord Gdynia do Frankfurtu

Autokary do Frankfurtu
Inne autobusy międzynarodowe Frankfurt

Kołobrzeg, Szczecin, Braunschweig, Kassel, Giessen, Frankfurt – tak właśnie przedstawiają się poszczególne miejscowości na trasie Szczecin Frankfurt. Widać z tej listy jasno, że możliwe są nie tylko połączenia autokarowe ze Szczecina do Frankfurtu oraz z powrotem, z Frankfurtu do Szczecina. Można równiez wybrać autokary z Kołobrzegu do Kassel, busy z Giessen do Szczecina czy też autobusy z Breunschweig do Kołobrzegu. Możliwości jest wiele.

Linie autokarowe Nord z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski cieszą się wielką popularnością, lecz trasa autokarowa Polska Niemcy to nie jedyna z alternatyw dostępnych na naszej stronie, w wyszukiwarce Voyager. Można również wybrać się autokarem do Francji, autobusem do Holandii oraz busem do Belgii. Decyzja należy do Ciebie.

Tanie bilety autokarowe Nord Gdynia Szczecin Frankfurt

Wracając do trasy Szczecin Frankfurt linii autokarowych Nord, warto wspomnieć, że pojazdy tej firmy transportowej zawsze oznaczone będą tabliczkami z symbolem trasy 11. Całkowity czas przejazdu busów do Niemiec w tym przypadku wyniesie około 11 godzin – wszystko będzie zależało od warunków, jakie spotkają na drodze.

Linie autokarowe Nord Gdynia Szczecin Frankfurt

Tanie bilety autokarowe Nord naprawdę zasługują na swoje miano – podróż wyniesie osobę zainteresowaną około 240 złotych. Może ona również cieszyć się z powodu dużej częstotliwości wyjazdów autokarów międzynarodowych do Frankfurtu oraz do Szczecina – wykonywane są one nawet codziennie.

Przewóz osób Nord Frankfurt
Wyjazd autokarem Nord Gdynia do Frankfurtu

Autokary do Frankfurtu
Inne autobusy międzynarodowe Frankfurt