Gdynia Stuttgart

Autobusy Nord Gdynia do Niemiec – Linie autokarowe Nord na trasie Gdynia Stuttgart

Przewóz osób Nord Stuttgart
Wyjazd autokarem Nord Gdynia do Stuttgartu

Autokary do Stuttgartu
Inne autobusy międzynarodowe Stuttgart

Jednym z najbardziej popularnych kierunków, do których zmierzają autokary międzynarodowe Nord Gdynia są Niemcy. Oprócz tego linie autokarowe Nord wysyłają również przewozy osób do Francji, busy do Holandii, autokary do Belgii, wyjazdy autobusem do Luksemburga.

Międzynarodowe przewozy autokarowe Nord do Niemiec posiadają jedną z najciekawszych tras autobusowych wśród wszystkich na rynku – Gdynia Stuttgart. Autobusy do Stuttgartu z Gdyni albo w drodze powrotnej – ze Stuttgartu do Gdyni oprócz miejscowości w Niemczech, przejeżdżają również przez Austrię (Insbruck i Bregenz) i Szwajcarię (St. Gallen).

Tanie bilety autokarowe Nord Gdynia Stuttgart

Połączenia autokarowe międzynarodowe Nord na powyższej relacji zatrzymują się na tego typu przystankach: Kołobrzeg, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Braunschweig, Kassel, Giessen, Frankfurt, Weiden in der Oberpfalz, Regensburg, Landshut, Bayreuth, Norymberga, Ingolstadt, Monachium, Augsburg, Ulm, Biberach an der Ris, Ravensburg, Friedrichshafen, Innsbruck, Rosenheim, Memmingen, Lindau, Bregenz, St. Gallen, Bamberg, Wurzburg, Heilbronn, Stuttgart.

Linie autokarowe Nord Gdynia Stuttgart

Trasa ta oznaczana jest przez linie autokarowe Nord symbolami 11 i takie tez tabliczki powinny znaleźć się za przednimi szybami ich pojazdów. Czas podróży między Gdynią a Stuttgartem to około 14 godzin. Relację tę wykonują również przewozy autobusowe linii Sindbad, które współpracują z Nordem. Ceny ich tanich biletów autokarowych są porównywalne – podróżnemu przyjdzie zapłacić za nie około 270 złotych (bilet w normalnej stawce bez zniżek).

Przewóz osób Nord Stuttgart
Wyjazd autokarem Nord Gdynia do Stuttgartu

Autokary do Stuttgartu
Inne autobusy międzynarodowe Stuttgart