do Belgii

BELGIA – Bilety autokarowe on-line – Autobusy Nord do Belgii

Przewóz osób Nord Belgia
Wyjazd autokarem Nord Gdynia do Belgii

Autokary do Belgii
Inne autobusy międzynarodowe Belgia

Jedziesz do Antwerpii, Gent, Liege czy Brukseli? Interesuje Cię bilet na autobus do Belgii, a może z Belgii do Polski? U nas kupisz bilety autokarowe dokądkolwiek zechcesz.

Linie autokarowe Nord Gdynia do Belgii

Belgia to królestwo czekolady i ziemski raj browarników- to właśnie dwa najbardziej rozpoznawalne symbole obszaru, które leży pomiędzy Francją, a Holandią i nazywa się Belgią. Kraj ten jest stosunkowo dziwny, ale zarazem również intrygującym. Jest to spowodowane w głównej mierze tym, że powstał jako inicjatywa polityków, a Belgowie raczej zajęci są własnym lokalnym życiem niż ogólnoeuropejską polityką.

Dla mieszkańców Belgii najważniejsze jest posiadanie własnego domu i cieszenie się życiem niż polityka, przez co jest to naród szczęśliwy i przyjazny. Z ciekawostek turystycznych warto wiedzieć, że Belgia to kraj o dość interesujących miejscach, do których zalicza się stolica kraju – Bruksela najbardziej rozpoznawalne miasto europejskie, gdzie nowoczesność przeplata się z zabytkami budowlanymi.

Po drugie ważnym miastem jest Antwerpia, która jest jednocześnie znanym i dużym portem morskim. W mieście tym zobaczymy między innymi Grote Markt, czyli rynek oraz słynne muzeum Rubensa, malarza. Oprócz tego warto udać się do wybudowanego w XIII wieku zamku Steen, które jest najstarszym budynkiem. Do tych dwóch miast zabiorą nas autokary linii NORD, która jest znana i ceniona. Autobusy do Belgii są wysyłane przez firmą kilka razy w tygodniu, a NORD organizuje także powrotne połączenie do Polski.

Bilet autokarowy można bez problemu zarezerwować korzystając z usługi on Line za pośrednictwem naszej strony internetowej. Z Polski do Belgii autokary wyjeżdżają przykładowo z Augustowa, Gdańska, Bełchatowa, Sanoka, Warszawy, Siedlic, jednakże warto pamiętać ze przewozy autokarowe mogą być realizowane do Belgii także jako państwo tranzytowe, a miejscem docelowym może być miasto w innym europejskim kraju. Połączenia autokarowe międzynarodowe są realizowane już od kilkudziesięciu lat, dlatego stanowią bezpieczny i szybki transport, który coraz częściej jest wybierany.

Tanie bilety autokarowe Nord Gdynia do Belgii

Autobus Nord z Sanoka do Gent. Autobus do Belgii jedzie przez Holandię zatrzymując się w Venlo i Eindhoven: SANOK, KROSNO, JASŁO, BIECZ, GORLICE,GRYBÓW, NOWY SĄCZ, LIMANOW, MSZANA DOLNA, MYŚLENIE, MIELEC, BOCHNIA, KRAKÓW, KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, ZABRZE, GLIWICE OPOLE, BRZEG, OŁAWA, WROCŁAW, LEGNICA, VENLO, EINDHOVEN, ANTWERPIA, BRUKSELA, GENT.

Zapraszamy do zakupu biletów autobusowych do Francji, Niemiec, Luksemurga. Kupując u nas bilety autokarowe nie płacisz prowizji. Możesz korzystać ze zniżek, karty stałego klienta. Autobusy do Francji czy Holandii jeżdżą niemal codziennie.

Przewóz osób Nord Belgia
Wyjazd autokarem Nord Gdynia do Belgii

Autokary do Belgii
Inne autobusy międzynarodowe Belgia