Autokary Sindbad Eurobus – Polska Niemcy

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami na trasach Polska-Niemcy-Polska przewoźnika Sindbad Eurobus:

1. Zmiany linii autokarowych Sindbad Eurobus nr 1 i 8 z Niemiec do Polski

Autokary Sindbad Eurobus
Linie autokarowe Sindbad Eurobus

Od dnia 15 czerwca 2016 zmianie ulegają godziny odjazdów linii autokarowych Sindbad Eurobus z Niemiec do Polski. Modyfikacje rozkładu jazdy autokarów Sindbad Eurobus dotyczyć będą następujących miejscowości: Hamburg, Lubeck (Lubeka),. Neumunster, Kiel, Schleswig, Flensburg, Bremerhaven, Leer, Groningen. Wszystkie zmiany linii i informacje na biletach zawarte zostały na poniższej grafice. Zapraszamy do zapoznania się z nią:

Linie autokarowe Sindbad Eurobus
Sindbad Eurobus Polska Niemcy

Prosimy o zwrócenie uwagi, że powyższe godziny odjazdów z poszczególnych miast będą opóźnione (w porównaniu do tych, które aktualne były do tej pory). Skutkować to będzie skróceniem czasu przejazdu autokarów Sindbad Eurobus na trasie Polska-Niemcy-Polska.

Skorzystaj z możliwości zakupu tanich biletów autokarowych Eurobus online w wyszukiwarce biletowej:

Tanie bilety autokarowe Eurobus online

Bilety na autokary Eurobus z i do Polski

2. Autokary Sindbad Eurobus z Polski Północnej do Niemiec będą jeździły częściej

Miło nam poinformować, że od 15 czerwca 2016 zwiększa się częstotliwość kursowania linii autokarowych Sindbad Eurobus nr 14 (Polska Północna-Niemcy-Polska Północna) aż do 7 razy w tygodniu. W ramach tej linii przewoźnik wprowadza ponadto nowe miasto przystankoweBerlin. Ta codziennie obsługiwana trasa będzie przebiegała przez następujące miasta: Berlin (ZOB am Funkturm), Braunschweig (ZOB), Hannover (Rundestrasse 12), Bielefeld (Busbahnhof Brackwede – Eisenbahnstrasse) [szczegóły na grafice poniżej].

Autokary Sindbad Eurobus
Linie autokarowe Sindbad Eurobus do Niemiec

3. Dotyczące osób kupujących bilety autokarowe Sindbad Eurobus na linii 8 do Niemiec

Jeśli chcesz nabyć wspomniane bilety autokarowe z Polski do Niemiec, musisz wiedzieć, że od 15 czerwca 2016 przewoźnik wprowadza rozszerzoną ofertę na linii 8 z Polski Północnej do Niemiec. Dotyczy ona takich oto miejscowości: Wilhelmshaven, Wittmund, Aurich, Emden, Norden, Norddeich. Szczegóły dotyczące godzin odjazdu i przyjazdu znajdują się na grafice poniżej:

Sindbad Eurobus
Przewoźnik Sindbad Eurobus

Nowe miasta na liniach autokarowych Sindbad Eurobus obsługiwane będą aż 3 razy w ciągu tygodnia (wtorek, czwartek, sobota z Polski oraz środa piątek, niedziela z Niemiec).

4. Nowe miasta u przewoźnika Sindbad Eurobus do Saksonii i Westfalii

Przewoźnik Sindbad Eurobus informuje, że od dnia 10 czerwca 2016 w jego ofercie znajdują się nowe miasta z i do Północnej Polski do Niemiec (Dolna Saksonia oraz Północna Westfalia). Jest to bardzo dobra wiadomość – do listy przewozowej dochodzi aż 29 nowym miast polskich – Konin, Września, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Warszawa, Płock, Włocławek, Toruń, Elbląg, Malbork, Tczew, Stargard Gdański, Czersk, Chojnice, Człuchów, Jastrowie, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Nakło nad Notecią, Piła, Wałcz, Stargard Szczeciński, Szczecin. Szczegółowe dane  (godziny odjazdu, przyjazdu, dokładny przystanek) zamieściliśmy w dwóch poniższych tabelach:

Prrzewoźnik Eurobus Polska Saksonia Westfalia
Autokary Polska Niemcy
Tanie bilety autokarowe Sindbad Eurobus Saksonia Westfalia
Przewoźnik Eurobus do Saksonii i Westfalii

Powyższe miasta obsługiwane będą codziennie za wyjątkiem Wrześni i Konina (tam można się spodziewać wyjazdów z Polski w sobotę i niedzielą, a z Niemiec – w piątek i sobotę).

5. Połączenia antenowe Sindbad Eurobus Gołdap-Warszawa do Niemiec

Ostatnia informacja dotyczyć będzie połączeń antenowych przewoźnika Sindbad Eurobus na trasie Gołdap-Warszawa. Nowa antena dotyczy linii nr 1 i 8 wyruszających z Polski Północnej do Niemiec. Zmiany wchodzą w życie z dniem 15 czerwca 2016, kiedy to obsługiwana będzie nowa antena dowozowa z i do Warszawy.

W związku z tym faktem do listy miast obsługiwanych przez przewoźnika dochodzą kolejne (12): Gołdap, Kowale Oleckie, Suwałki, Stawiski, Augustów, Ełk, Grajewo, Szczuczyn, Białystok, Łomża, Emilianów. Godziny przyjazdów, odjazdów oraz dokładne miejsca przystankowe zamieszczono na tabeli poniżej:

Tanie bilety autokarowe Eurobus
Autokary Sindbad Eurobus i Żak Tourist

Wymienione tu miejscowości obsługiwane będą w porozumieniu z liniami autokarowymi Żak Tourist z Augustowa. Co za tym idzie, bilety autokarowe, które zakupi podróżny drukowane będą w formie dwóch odcinków (jeden dotyczył będzie połączenia antenowego do Warszawy, a drugi już przewozu ze stolicy za granicę). Oczywiście firma przewozowa Żak Tourist realizowała będzie połączenia krajowe (antenowe), później podróżni będą musieli poczekać w Warszawie na połączenie linii głównej.

Skorzystaj z możliwości zakupu tanich biletów autokarowych Eurobus online w wyszukiwarce biletowej:

Tanie bilety autokarowe Eurobus online

Bilety na autokary Eurobus z i do Polski